Založ si blog

Strache , mafiansky štát a špinavá kampaň

týmto  nadpisom som zhrnul všetko v skratke, teraz to trocha rozviniem..

 

Stracheho nepoznám viem že bol predseda strany slobodných v Rakúsku, keďže naše mainstremové esá tú stranu označujú za krajne pravicovú, bude opak pravdou teda nanajvýš tak populistická národná….

 

Na takéhoto pána Stracheho niekto našil peknú búdu…alebo inak je to typický príklad ako sa robí špinavá kampaň.

Nepoznám podrobnosti ale sú dve možnosti, buď niekto z nejakej tajnej služby oficialnej alebo paralelnej nastražil kamery na Ibize s cieľom zbierať komprimitujúce materialy ( chlast, ženy , politika) , alebo druhá možnosť že to bola priamo akcia s volavkou , ktorá sa vydávala za neter ruského oligarchu, tu by som už konštatoval že to musela byť profesionalka so správnymi dokumentami, lebo by sa Strache len tak nebavil s niekým koho stretol na ulici…..

Ten Stracheho zločin spočíval v tom že údajnej neteri slúbil že ked bude nemenovaný rakúsky denník písať tak, aby mu to prinieslo vyšie percentá vo volbách, na oplátku slúbil štátne zákazky………

Ak by to bola pravda mal by náš prezident Nikto z Popradu vykrikovať že Rakúsko je mafiansky štát, lebo ono sa v tom videu spomínajú bežné praktiky rakúskej politiky…..

Treba však povedať že skutočnosť tomu nezodpovedala a teda tá dohoda sa nenaplnila  a obrana Stracheho že sa jednalo o chvastúnske reči  pred príťažlivou dámou v opilosti  môže byť tiež pravdivá….

a teraz sa vrátim k špinavej kampani, okamžite začali reagovať tie progresívne proeuropske strany  a čiste náhodou v kampani pred Eurovolbami a naši odborníci typu Demeš, Mesežnikov a podobné esá. okamžite sa zaútočili na Rusko , pričom sa nič nepreukázalo a skôr to vyzerá na „vnútronemeckú záležitosť“, podobne naši diskuteri či blogeri okamžite poukazovali na politickú kultúru u nás…..nie a nie aby ten Fico sa sám zastrelil, odstúpil do pekiel…..ved pil Colu s oligarchom Haščákom…..( samozrejme to že Haščáka hostila Radičová na nedelnom obede v prezidentskej kampani….taký balvan v oku  naši progresívni liberáli si iste nevšimnú), ved také škandály s Bašternákom či Kočnerom, ( opäť väčšie vratky pre Bašternáka za Mikloša , Kočnerove raňajky so Sulíkom  , jednoducho naši jednoduchí čaputovčania v tom majú jasno ked sa oligarchom baví „náš“ politik je to v pohode , ked „nenávidený“ politik odstreliť, zavrieť ).

 

Záver Strache mi je ukradnutý , ale toto je ukážka že náš štát sa nevymyká europskému priemeru…..a špinavé kampane s využitím  vraždy mladých ludí už k nám dorazili….

Sme je pedofilné, Pravda je LGBTI

18.08.2019

Neviem čo také dôležité sa stalo že Pravda tento víkend uverejnila tri články na podporu požiadaviek LGBTI komunity. Všetky tri články útočia na tých ktorí prejavia iný názor na požiadavky viac »

Progresívny kresťan Hlina útočí

12.08.2019

https://blog.postoj.sk/46084/30-dni Takto pán predseda KDH odpovedá na dva kritické blogy na jeho adresu. Od pána Chromíka je to vždy vecná kritika a to pravdepodobne Hlinu vytáča , Chromík nie viac »

Pomlčková vojna v roku 1990

11.08.2019

Keďže protislovenské pedofilné denníky uverejňujú zo slovenskej histórie len klamstvá a polopravdy , treba sa niekedy ozvať ako to bolo v skutočnosti. Týmto blogom by som plynulo nadviazal viac »

pole, vidiek, dedina

Štát chce sceliť rozdrobenú slovenskú pôdu, bude to stáť stámilióny

21.08.2019 22:54

Štát spúšťa komplexné pozemkové úpravy, ktoré sa dotknú celého Slovenska. Sceľovanie pozemkov má priniesť významné výhody.

boris johnsn, angela merkelová

Nie je vhodný čas na návrat Ruska do G7, tvrdí Johnson a Merkelová

21.08.2019 22:34

Vyhlásenie prišlo po tom, ako Donald Trump povedal, že Rusku by malo byť umožnené sa do skupiny vrátiť.

Mochovce, atómová elektráreň

Mochovce sa predražia, idú sa však spúšťať

21.08.2019 21:00

Dostavba tretieho a štvrtého bloku Mochoviec sa zvýši o ďalšiu viac ako štvrť miliardu eur. Zvýšenie odobrila vláda s tým, že ho uhradí taliansky Enel.

kalavska

Kalavskú čaká reparát

21.08.2019 18:30

Vláda na prvom rokovaní po letných prázdninách zatiaľ neschválila časť, ktorá sa týka premeny nemocníc a prináša zásadné zmeny.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 86096x
Priemerná čítanosť článkov: 2870x

Autor blogu

Kategórie