Založ si blog

Kuffa farár verzus progresívni kresťania

Hanusove dni v Bratislave  a pozvanie Kuffu  , kto chce pozrite si celý záznam na yutube.

 

Bratislavskí progresívni kresťania tkzv „čaputovci“ alebo tí, ktorí nevolia , ale porážajú sa vytešovali ako si podajú pogrilujú neposlušného farára, ako ho zničia argumentami.

Samozrejme že sa im to nepodarilo, lebo Kuffa je iný svojský a hlavne neoblomný. Diskusia teda nedopadla tak ako si bratislavská kaviareň predstavovala.Tak sa hľadajú vinníci….Kuffa neodpovedal na otázky , odbiehal …a zlí moderátori ktorí ho nechali hovoriť , naši demokrati si totiž myslia že treba tých zlých pogrilovať, skákať do reči a provokovať drzými otázkami no ale politikov, ťažko sa  to dá  aplikovať farárovi , ktorý je zvyknutý kázať a ako poznám Kuffove prejavy poradil by si aj s čaputovským moderátorom.

čo sa tak nepáči progresívnym kresťanom…..no predsa podpora Kuffu pri prezidentských volbách najprv Harabinovi potom Šefčovičovi…..Kuffa mal svoj ciel poraziť genderidiotizmus a dáma z Pezinka hovorila presný opak. To či obrátenia Harabina a Šefčoviča boli úprimné , alebo len dočasné je ťažko posúdiť, ale progresívna Čaputová  bola predsa jasná…..prečo sa tak mestská kresťanská elita tak búri? Jednoducho Harabin predstavuje mečiarizmus a ten predsa porazili, to že po mečiarizme sa pokračovalo v oligarchiade Slovenska s miništrovaním KDH už nie je podstatné….Harabina nemusím, spôsob vyjadrovania atd ale smečka ultraliberálov z neho urobila netvora….Smečka z Penty a Essetu je schopná všetkého.. Keď je ten netvor prečo mu nič nedokázali a všetky spory vyhral ( aj vtedy ked vládla pravica …) Ja si pamätám že si ho podávali na nejaké dvere so sekerou, nejaký telefon s bossom albanskej mafie …ale súdy povedali že to tak nebolo, nie je mojou úlohou posudzovať či to  bolo, tak či onak ťažko ale označiť Harabina ako extremistu a zároveň  daňového podvodníka prezidenta okiadzať ako bojovníka za demokraciu  proti harabinizmu…….čo je väčí extrém?

 

Samozrejme mladí diskutéri z Postoja si podali“ Kšeftoviča“ len akosi zabudli čo ukradol ? jaj to Smer…sú všetci zlodeji také kresťanské bez rozsudkov a tí istí „pučisti“ bez problemov prijmú koordinátora protestov Kisku so svojimi kauzami  za svojho vodcu….schvalne som použil slovo pučisti lebo toto muselo progresívnu kresťanskú smotánku doraziť, farár zo zapadlých Žakoviec nazval protesty Za Slušné Slovensko pučom a chvalabohu nepodareným…toto určite nepredýchajú. Iste nikto z protestujúcich si neprizná že boli užitočnými idiotmi ,  pre  tých ktorí rozohrali hru na puč a určite tam boli v dobrej viere vyšetriť vraždu , naivná predstava že vymeníme vládu a všetko sa zmení to ešte tí mladí nechápu konajú či konali v dobrej viere oni musia zažiť iné ako Smer aby pochopili…oni musia pochopiť že Penta so svojimi mediami    len s progresívnou pravdou a jednostranným podávaním informacií ( o čo sa postará Hanzelová so svojou úderkou ) je iný level…oni musia pochopiť že také zdravotníctvo sa nepohne ked  ho bude Penta vyciciavať …oni nepoznajú realitu že jednoducho tej Pente sa to zobrať nedá.

 

Záver je taký že to vyzerá že sa definitívne rozdelí kresťanská spoločnosť resp voličstvo na tých čo budú kolaborovať s liberáli a na tých konzervatívnych ktorí budú dodržiavať desatoro. Kuffa vedel do akej spoločnosti ide a slovami ako farizeji nešetril, trochu to nadsadil ked sa porovnal s Kristom ktorého farizeji pokúšali, rovnako sa dali jasne prečítať kritické vyjadrenia na KDH a jeho predsedu, ktorý nechcel hlasovať proti Istanbulskému dohovoru…..Holt od Kuffu diplomaciu nečakajte.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

covid

Pandémia si vyžiadala ďalších vyše sto životov. Infikovaných pribúda stále veľa

26.02.2021 10:04, aktualizované: 10:36

PCR testy zachytili vo štvrtok na Slovensku ďalších 2645 pozitívnych na ochorenie COVID-19. Druhú dávku vakcíny už má 122 079 ľudí.

lietadlo, Boeing 777

V Moskve núdzovo pristál Boeing 777

26.02.2021 09:52

Pritom len pred niekoľkými dňami musel stroj rovnakého typu boeingu núdzovo pristáť v americkom Denveri.

suchoba

Suchobu prepustili na slobodu, Slovensko stále neposlalo žiadosť o vydanie

26.02.2021 08:47

Suchobu zadržal Interpol 17. februára v Dubaji.

zurian

Vojna medzi kajúcnikmi? Jeden z nich už obviňuje aj šéfa NAKA Zuriana

26.02.2021 08:40

Šéf Národnej kriminálnej agentúry Branislav Zurian má problém. Bývalý námestník SIS Boris Beňa tvrdí, že mu donášal.