Založ si blog

Kuffa farár verzus progresívni kresťania

Hanusove dni v Bratislave  a pozvanie Kuffu  , kto chce pozrite si celý záznam na yutube.

 

Bratislavskí progresívni kresťania tkzv „čaputovci“ alebo tí, ktorí nevolia , ale porážajú sa vytešovali ako si podajú pogrilujú neposlušného farára, ako ho zničia argumentami.

Samozrejme že sa im to nepodarilo, lebo Kuffa je iný svojský a hlavne neoblomný. Diskusia teda nedopadla tak ako si bratislavská kaviareň predstavovala.Tak sa hľadajú vinníci….Kuffa neodpovedal na otázky , odbiehal …a zlí moderátori ktorí ho nechali hovoriť , naši demokrati si totiž myslia že treba tých zlých pogrilovať, skákať do reči a provokovať drzými otázkami no ale politikov, ťažko sa  to dá  aplikovať farárovi , ktorý je zvyknutý kázať a ako poznám Kuffove prejavy poradil by si aj s čaputovským moderátorom.

čo sa tak nepáči progresívnym kresťanom…..no predsa podpora Kuffu pri prezidentských volbách najprv Harabinovi potom Šefčovičovi…..Kuffa mal svoj ciel poraziť genderidiotizmus a dáma z Pezinka hovorila presný opak. To či obrátenia Harabina a Šefčoviča boli úprimné , alebo len dočasné je ťažko posúdiť, ale progresívna Čaputová  bola predsa jasná…..prečo sa tak mestská kresťanská elita tak búri? Jednoducho Harabin predstavuje mečiarizmus a ten predsa porazili, to že po mečiarizme sa pokračovalo v oligarchiade Slovenska s miništrovaním KDH už nie je podstatné….Harabina nemusím, spôsob vyjadrovania atd ale smečka ultraliberálov z neho urobila netvora….Smečka z Penty a Essetu je schopná všetkého.. Keď je ten netvor prečo mu nič nedokázali a všetky spory vyhral ( aj vtedy ked vládla pravica …) Ja si pamätám že si ho podávali na nejaké dvere so sekerou, nejaký telefon s bossom albanskej mafie …ale súdy povedali že to tak nebolo, nie je mojou úlohou posudzovať či to  bolo, tak či onak ťažko ale označiť Harabina ako extremistu a zároveň  daňového podvodníka prezidenta okiadzať ako bojovníka za demokraciu  proti harabinizmu…….čo je väčí extrém?

 

Samozrejme mladí diskutéri z Postoja si podali“ Kšeftoviča“ len akosi zabudli čo ukradol ? jaj to Smer…sú všetci zlodeji také kresťanské bez rozsudkov a tí istí „pučisti“ bez problemov prijmú koordinátora protestov Kisku so svojimi kauzami  za svojho vodcu….schvalne som použil slovo pučisti lebo toto muselo progresívnu kresťanskú smotánku doraziť, farár zo zapadlých Žakoviec nazval protesty Za Slušné Slovensko pučom a chvalabohu nepodareným…toto určite nepredýchajú. Iste nikto z protestujúcich si neprizná že boli užitočnými idiotmi ,  pre  tých ktorí rozohrali hru na puč a určite tam boli v dobrej viere vyšetriť vraždu , naivná predstava že vymeníme vládu a všetko sa zmení to ešte tí mladí nechápu konajú či konali v dobrej viere oni musia zažiť iné ako Smer aby pochopili…oni musia pochopiť že Penta so svojimi mediami    len s progresívnou pravdou a jednostranným podávaním informacií ( o čo sa postará Hanzelová so svojou úderkou ) je iný level…oni musia pochopiť že také zdravotníctvo sa nepohne ked  ho bude Penta vyciciavať …oni nepoznajú realitu že jednoducho tej Pente sa to zobrať nedá.

 

Záver je taký že to vyzerá že sa definitívne rozdelí kresťanská spoločnosť resp voličstvo na tých čo budú kolaborovať s liberáli a na tých konzervatívnych ktorí budú dodržiavať desatoro. Kuffa vedel do akej spoločnosti ide a slovami ako farizeji nešetril, trochu to nadsadil ked sa porovnal s Kristom ktorého farizeji pokúšali, rovnako sa dali jasne prečítať kritické vyjadrenia na KDH a jeho predsedu, ktorý nechcel hlasovať proti Istanbulskému dohovoru…..Holt od Kuffu diplomaciu nečakajte.

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

vírus, baktérie

Vnútorné Mongolsko potvrdilo výskyt bubonického moru

06.07.2020 16:47

Úrady v tejto súvislosti zakázali lov a konzumáciu zvierat, ktoré môžu ochorenie prenášať.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658132x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie