Založ si blog

Podporovaná revolúcia v Smere ? ako vlastne dopadli eurovolby?

Nič neobvyklého sa nestalo…účasť mizivá a zmobilizovanie progresívnych….víťaz sa cíti ako král, Kotleba sa drží , ostatní prehrali včetne Sulíka, pacienta z Cajly, či SNS a Mosta….

 

matematicky to však tak jednoznačné nie je , účasť v BA bola najvyššia a vlastne to že liberálni slniečkari  vyhrali môže Bratislava. Účasť v iných mestách bolo daleko nižšia a treba poznamenať že účasť v parlamentných volbách bude vyšia okolo 50 – 60 % , ak tak bude tak aj Kollár aj SNS v parlamente budú, progresívci pôjdu mierne dole lebo nikde nemajú takú podporu ako v Bratislave , SAS  bude rovnako ak však príde  daňový podvodník s novou stranou je účasť napr. Olano v parlamente málo pravdepodobná a SAS môže tiež klesnúť….

Keďže všetko dopadlo podľa predpokladov , tak revolúcia v Smere je umelá a vyvolaná neuspokojenými ambciami jednej skrachovanej europoslankyne, samozrejme že sa pridala eurohujerka Beňová ktorá mentálne patrí dávno do Progresívneho Slovenska, ono je možné že je s nimi skoordinovaná, do karát jej nahralo prekvapivé krúžkovanie voličov Smeru, pochybujm že by ju mali tak radi, skôr krúžkovali koho poznali…..(alebo nech je tam a doma nezavadzia…) ona to však pochopila že môže urobiť revolúcii a postaviť sa opäť do čela reformovaného Smeru odkial bola vyhodená.

Ich nemorálne správanie je o to presvedčivejšie , že to urobili vtedy ked je predseda na „zdravotnej dovolenke“ ,alebo inak kocúr nie je doma a myši majú hody, holt myšky ešte si trocha pohryzkajte a potom šup do svojich dier….

vždy strany ktoré sú v opozicii v nasledujúcich voľbách „akýchkoľvek“ motivujú voličov , teraz po medialnej masívnej protivládnej kampani a škandalizovaní každého kroku je percento Smeru ešte vysoké.

Ja zastávam názor že hoci majú progresívci masívnu medialnu a finančnú pomoc zo zahraničia a domacích prisluhovačov  slniečkarov a eurohujerov ked príde k praktickým krokom ich ľudí situácia sa obráti….títo ľudia nie sú odborne spôsobilí zastávať vysoké funkcie na ktoré sa dostali vďaka peniazom zo zahraničia a nenávisti voči Smeru…Vallo, Hataš, Poliaček, Viskupič… iste čo to za pomoci ich oligarchov zvládnu.,ale verím že o 4 roky ich ostatní ludia odtial pošlú kade ľahšie, je tu ovšem riziko , že ked sa dostanú k moci zavedú progresívnu diktatúru..napr. Facebook zablokuje  už len náznaky protiprisťahovaleckých rečí….ale takú stránku Zomri len tak nechá , hoci táto je príkladom šírenia nenávisti. Klamstvo nebude klamstvom, my budeme rozhodovať kto šíri hoaxy, v takejto dobe budeme po víťazstve progresívcov žiť, KDH sa spojí s progresívcami a budú pretláčať registrované partnerstvá (  ani mne by nevadilo keby sa taký inštitút kludne zaviedol, ibaže to je na zakrytie adopcie detí homopármi, podľa jurisdikcie Europskeho súdu pre ludské práva a to som proti..) Ibaže väčšina ludí nevie že taký Hataš nedá peniaze na folklor slovenských skupín zo zahraničia, lebo však slovenský folklor je fuuj….promenáda inak orientovaných je cool…toto ste zvolili Nitrania, lebo ste potrebovali dať dole smerácku mafiu , však iste uvidíte ako funguje tá progresívna….

Ľudia nastupuje nová doba s prvkami diktatury…stačí sa pozrieť na Zapad ako sa likvidujú ludia , ktorí sa ohradia proti progresívnej ideologii, sú vyhadzovaní zo zamestnania, alebo menej označení za netolerantných nehodných zastávať významné funkcie…u nás im dajú prívlastok „klerofašisti“ Ja veľmi dobre viem , viem načo sa to podobá …nesie to všetky podobné znaky.

Pokial sa dá treba aby zostali zachované alternatívne media , ktoré nebudú šíriť len jednu pravdu…ale podarí sa to? dalie riziko pokial niekto prichádza s tak vyhranenou ideologiou začne sa formovať protipol skrytý a nebezpečný ktorý môže vyvolať ešte väčšie rozdelenie a každá skupina bude ukazovať na hriechy tej druhej, ludia sa budú nenávidieť …ja viem zašiel som ďaleko ..ale naozaj?

 

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

covid

Pandémia si vyžiadala ďalších vyše sto životov. Infikovaných pribúda stále veľa

26.02.2021 10:04, aktualizované: 10:36

PCR testy zachytili vo štvrtok na Slovensku ďalších 2645 pozitívnych na ochorenie COVID-19. Druhú dávku vakcíny už má 122 079 ľudí.

lietadlo, Boeing 777

V Moskve núdzovo pristál Boeing 777

26.02.2021 09:52

Pritom len pred niekoľkými dňami musel stroj rovnakého typu boeingu núdzovo pristáť v americkom Denveri.

suchoba

Suchobu prepustili na slobodu, Slovensko stále neposlalo žiadosť o vydanie

26.02.2021 08:47

Suchobu zadržal Interpol 17. februára v Dubaji.

zurian

Vojna medzi kajúcnikmi? Jeden z nich už obviňuje aj šéfa NAKA Zuriana

26.02.2021 08:40

Šéf Národnej kriminálnej agentúry Branislav Zurian má problém. Bývalý námestník SIS Boris Beňa tvrdí, že mu donášal.