Založ si blog

Podporovaná revolúcia v Smere ? ako vlastne dopadli eurovolby?

Nič neobvyklého sa nestalo…účasť mizivá a zmobilizovanie progresívnych….víťaz sa cíti ako král, Kotleba sa drží , ostatní prehrali včetne Sulíka, pacienta z Cajly, či SNS a Mosta….

 

matematicky to však tak jednoznačné nie je , účasť v BA bola najvyššia a vlastne to že liberálni slniečkari  vyhrali môže Bratislava. Účasť v iných mestách bolo daleko nižšia a treba poznamenať že účasť v parlamentných volbách bude vyšia okolo 50 – 60 % , ak tak bude tak aj Kollár aj SNS v parlamente budú, progresívci pôjdu mierne dole lebo nikde nemajú takú podporu ako v Bratislave , SAS  bude rovnako ak však príde  daňový podvodník s novou stranou je účasť napr. Olano v parlamente málo pravdepodobná a SAS môže tiež klesnúť….

Keďže všetko dopadlo podľa predpokladov , tak revolúcia v Smere je umelá a vyvolaná neuspokojenými ambciami jednej skrachovanej europoslankyne, samozrejme že sa pridala eurohujerka Beňová ktorá mentálne patrí dávno do Progresívneho Slovenska, ono je možné že je s nimi skoordinovaná, do karát jej nahralo prekvapivé krúžkovanie voličov Smeru, pochybujm že by ju mali tak radi, skôr krúžkovali koho poznali…..(alebo nech je tam a doma nezavadzia…) ona to však pochopila že môže urobiť revolúcii a postaviť sa opäť do čela reformovaného Smeru odkial bola vyhodená.

Ich nemorálne správanie je o to presvedčivejšie , že to urobili vtedy ked je predseda na „zdravotnej dovolenke“ ,alebo inak kocúr nie je doma a myši majú hody, holt myšky ešte si trocha pohryzkajte a potom šup do svojich dier….

vždy strany ktoré sú v opozicii v nasledujúcich voľbách „akýchkoľvek“ motivujú voličov , teraz po medialnej masívnej protivládnej kampani a škandalizovaní každého kroku je percento Smeru ešte vysoké.

Ja zastávam názor že hoci majú progresívci masívnu medialnu a finančnú pomoc zo zahraničia a domacích prisluhovačov  slniečkarov a eurohujerov ked príde k praktickým krokom ich ľudí situácia sa obráti….títo ľudia nie sú odborne spôsobilí zastávať vysoké funkcie na ktoré sa dostali vďaka peniazom zo zahraničia a nenávisti voči Smeru…Vallo, Hataš, Poliaček, Viskupič… iste čo to za pomoci ich oligarchov zvládnu.,ale verím že o 4 roky ich ostatní ludia odtial pošlú kade ľahšie, je tu ovšem riziko , že ked sa dostanú k moci zavedú progresívnu diktatúru..napr. Facebook zablokuje  už len náznaky protiprisťahovaleckých rečí….ale takú stránku Zomri len tak nechá , hoci táto je príkladom šírenia nenávisti. Klamstvo nebude klamstvom, my budeme rozhodovať kto šíri hoaxy, v takejto dobe budeme po víťazstve progresívcov žiť, KDH sa spojí s progresívcami a budú pretláčať registrované partnerstvá (  ani mne by nevadilo keby sa taký inštitút kludne zaviedol, ibaže to je na zakrytie adopcie detí homopármi, podľa jurisdikcie Europskeho súdu pre ludské práva a to som proti..) Ibaže väčšina ludí nevie že taký Hataš nedá peniaze na folklor slovenských skupín zo zahraničia, lebo však slovenský folklor je fuuj….promenáda inak orientovaných je cool…toto ste zvolili Nitrania, lebo ste potrebovali dať dole smerácku mafiu , však iste uvidíte ako funguje tá progresívna….

Ľudia nastupuje nová doba s prvkami diktatury…stačí sa pozrieť na Zapad ako sa likvidujú ludia , ktorí sa ohradia proti progresívnej ideologii, sú vyhadzovaní zo zamestnania, alebo menej označení za netolerantných nehodných zastávať významné funkcie…u nás im dajú prívlastok „klerofašisti“ Ja veľmi dobre viem , viem načo sa to podobá …nesie to všetky podobné znaky.

Pokial sa dá treba aby zostali zachované alternatívne media , ktoré nebudú šíriť len jednu pravdu…ale podarí sa to? dalie riziko pokial niekto prichádza s tak vyhranenou ideologiou začne sa formovať protipol skrytý a nebezpečný ktorý môže vyvolať ešte väčšie rozdelenie a každá skupina bude ukazovať na hriechy tej druhej, ludia sa budú nenávidieť …ja viem zašiel som ďaleko ..ale naozaj?

 

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

vírus, baktérie

Vnútorné Mongolsko potvrdilo výskyt bubonického moru

06.07.2020 16:47

Úrady v tejto súvislosti zakázali lov a konzumáciu zvierat, ktoré môžu ochorenie prenášať.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658130x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie