Založ si blog

Príbeh slúžobníčky = major Zeman

Každú sobotu beží na RTVS 2 americký serial Príbeh služobníčky, jedná sa o vymyslený  príbeh hodne pritiahnutý za vlasy , čo sa týka deja je zaujímavý , ale ten kto ho vníma doslovne (hlavne mladí) tak je doslova manipulatívni. Je to ako keby kritika kresťanstva , že sa v určitej krajine dostane k moci náboženská totalita. tým že sa využívajú termíny ako Pochválen, Požehnaný deň, citujú sa citáty z Biblie jasne evokujú spojitosť s kresťanstvom. V skutočnosti by sa nijaká kresťanská Cirkev takto správať nemohla a takéto zriadenie nepodporovala, akonáhle by to robila už by nebola kresťanskou. Nemôžme však vylúčiť rôzne sekty , ale tie majú taký malý dosah , že je to nemožné. Samozrejme okrem islamu ibaže toto nie je kresťanské náboženstvo a progresívna úderka samozrejme nenatočí film, serial ktorý by útočil na islam, konieckoncov ak by tam zazneli úražlivé vety na moralne autority islamu , scenárista by to nemusel prežiť. (nielen on)

 

Kto stojí proti sebe v tomto seriali….zlí fanatickí naboženskí vodcovia no a hrdinovia sú  lesbičky, LGBTI komunita, údajne padlé ženy , ktoré sú v takomto režime utláčané , bité zabíjané….hotový holocaust.Toto je hlavná dejová osnova ,dosť dobre scenaristicky zvládnutá ……..samozrejme že málo inteligentný divák resp neznalý napr ateista takýto dej nepochopí ako vymyslený…ale možno realny , pri hlavnom medialnom prúde ktorý vtlka do hláv ako je komunita LGBTI diskriminovaná a pozrieť si taký serial…nuž kebyže som v koži takéhoto neinformovaného človeka už zajtra podpisujem petíciu za zrovnoprávnenie gayov a lesbičiek. no a o to asi ide…..

 

Spojitosť s komunistickým serialom Tridsať prípadov majora Zemana. Bol to normalizačný kriminálny serial ČST. Všetko tam muselo hrať v súlade s učením Komunistickej strany o to sa starali ideologovia typu Leška . tak bol komunistický major vzor , hrdina, my sme tí dobrí a to sú ti imperialisti atd, avšak príbehy boli zaujímavé , napínavé skratka pozeratelné. ideologiu v tom videl len ten kto už niečo o svete vedel.

Aj príbeh služobníčky hrá na ideologiu , na dobrý gender a spiatočnícku náboženskú ideologiu do povedomia divákov sa dostáva ( realne neexistujúci ) útlak a na druhej strane obmedzenosť či agresivita náboženstva . Liberálna ideologia s tou marxistickou má ako vidieť spoločné črty.

Doslov : Ako funguje takéto masírovanie mozgov ,?

no že Hlina čo by predseda KDH vyhlási že nebude viesť zákopové vojny v hodnotových kultúrnych otázkach….no skratka že sa po volbách dohodne…ved aby nebol za klerofašistu , alebo nejakého veliteľa so spomínaného serialu.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

covid

Pandémia si vyžiadala ďalších vyše sto životov. Infikovaných pribúda stále veľa

26.02.2021 10:04, aktualizované: 10:36

PCR testy zachytili vo štvrtok na Slovensku ďalších 2645 pozitívnych na ochorenie COVID-19. Druhú dávku vakcíny už má 122 079 ľudí.

lietadlo, Boeing 777

V Moskve núdzovo pristál Boeing 777

26.02.2021 09:52

Pritom len pred niekoľkými dňami musel stroj rovnakého typu boeingu núdzovo pristáť v americkom Denveri.

suchoba

Suchobu prepustili na slobodu, Slovensko stále neposlalo žiadosť o vydanie

26.02.2021 08:47

Suchobu zadržal Interpol 17. februára v Dubaji.

zurian

Vojna medzi kajúcnikmi? Jeden z nich už obviňuje aj šéfa NAKA Zuriana

26.02.2021 08:40

Šéf Národnej kriminálnej agentúry Branislav Zurian má problém. Bývalý námestník SIS Boris Beňa tvrdí, že mu donášal.