Založ si blog

Progresívny kresťan Hlina útočí

https://blog.postoj.sk/46084/30-dni

Takto pán predseda KDH odpovedá na dva kritické blogy na jeho adresu. Od pána Chromíka je to vždy vecná kritika a to pravdepodobne Hlinu vytáča , Chromík nie je birmovaný komunista ani harabinier, ani Vadalovec či iné podobné jazykové perly predsedu KDH. Ked sa niekto jasne postaví v hodnotových otázkach je Hlinom zatlačený smiešnymi zvratmi máš čiapku, nemáš čiapku, či s s gaymi zatočíme modliť sa naučíme….

Hlina urobil chybu koalície sa uzatvárajú po volbách, nie pred volbami resp. PS a Spolu môžu lebo sú z jedného cesta , ale ideologickí protivníci si chránia svojich voličov….
Čo sa vlastne Chromík tomu nášmu čiapkárovi snažil povedať?

Keby sa Hlina správal hodnotovo tak ak by po volbách nastala situácia že by bez KDH nemohla vzniknúť žiadna vláda bez Smeru či Kotlebu tak by byvalý feťák Truban musel prísť za KDH a prijať ich požiadavky, zostalo by zachované status quo, lebo tak to funguje témy na ktorých sa nevieme dohodnúť odsunieme, tak funguje každá koalícia…Hlina sa hlboko zmýlil že progresívci pristúpia na takéto riešenie, tí to jednoducho predložia ( registrované partnerstvá) či s tým KDH bude súhlasiť alebo nie .Je zaujímavé že pre nich nových politikov je táto téma tak dôležitá že treba riskovať nezhody , už pre nich nebude dôležité nastaviť inú politiku keď v nej nebudú rp? Chromík správne konštatuje že Hlina tým že pripustil diskusiu a dohodu na registrovaných partnerstvách vypustil gina z fľaše a Hlina to rieši v novom vysvetlení , že keby to aj prešlo bude to po troch rokoch a za vtedy už nová koalícia urobí raj na zemi.
Hlina si neuvedomuje že keď pred volbami vyložil karty, ked bude možná vláda bez KDH tak sa na nich PS Spolu z vysoka ( kto pôjde do vlády s tým kto pripúšťa že vládu rozbije?)….jedine že by KDH prijalo judášove strieborné, ďalšia chyba ak Smer či ktokolvek kto bude chcieť povaliť vládu, tak predloží registrované partnerstvá aby krehkú koaliciu rozbil….tieto riziká mohol Hlina minimalizovať keby mal čiapku na hlave.
Hlina koalície sa uzatvárajú s tými s ktorými mám najväčí prienik v programe, koalície sa netvoria kto je mi sympatický a nie sú úspešné ani vtedy ked sa zahodia všetky zásady len preto aby sme porazili svojho protivníka všetkými prostriedkami. Víťazstvo síce chutí ,ale na ako dlho?
KDH má právo ísť do koalície s kýmkolvek teda aj s osobami s 5g bieleho dizajnu ,podvodníkom z Popradu , či vodičom z povolania a daňovým podvodníkom z Trnavy , polomafianom s najlepším háremom na Slovensku a so stranami ktoré financujú iní oligarchovia ako smerácki, to len aby som doplnil Hlinov výber o svätých koaliciach.

Čo týždeň dal. .. ..

05.07.2020

Čím nás kŕmili progresívci tento týždeň? Denník Sme spolu s niekoľkými ženskými feministkami odštartovali kampaň o zneužívaní žien resp o nevhodnom sexualnom správaní či ešte presnejšie nevhodnom slovníku mužov so sexistickými narážkami….. Na tento úžasný zločin prišli celebrity Čaputová, Pauhofová, Biháriová samozrejme až po mnohých mnohých rokoch [...]

Nedeľný predaj nie je záležitosť náboženstva!

05.06.2020

Každý kto tvrdí že nedeľný predaj je záležitosť výhrady vo svedomí, vedome klame aby presadil ponechanie predaja v nedeľu. Títo ľudia vedia že zamestnanci v obchode sú v podriadenom postavení a keby zamestnávatel požadoval nastúpiť do práce v nedelu a zamestnanec odmietol ,určite by nasledovali nejaké dva tri vytýkacie listy a potom vyhadzov za porušenie pracovnej [...]

Hlina neveril som že ťa niekto prekoná. .. .

25.05.2020

Ano…Hlina ako liberálny kresťan dopredu jasne svojou koaliciou s PS Spolu naznačil ako to bude prebiehať po voľbách…..Ale osud chcel niečo iné……Vo svetle dnešných udalostí s pani Záborskou je Hlina morálny hrdina. Môžme síce chápať správanie pani Záborskej že nemôže vyvolať pád vlády a údajne by to vrátilo Smer…no také bubu pre tých [...]

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

vírus, baktérie

Vnútorné Mongolsko potvrdilo výskyt bubonického moru

06.07.2020 16:47

Úrady v tejto súvislosti zakázali lov a konzumáciu zvierat, ktoré môžu ochorenie prenášať.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 658111x
Priemerná čítanosť článkov: 7001x

Autor blogu

Kategórie