Založ si blog

Progresívny kresťan Hlina útočí

https://blog.postoj.sk/46084/30-dni

Takto pán predseda KDH odpovedá na dva kritické blogy na jeho adresu. Od pána Chromíka je to vždy vecná kritika a to pravdepodobne Hlinu vytáča , Chromík nie je birmovaný komunista ani harabinier, ani Vadalovec či iné podobné jazykové perly predsedu KDH. Ked sa niekto jasne postaví v hodnotových otázkach je Hlinom zatlačený smiešnymi zvratmi máš čiapku, nemáš čiapku, či s s gaymi zatočíme modliť sa naučíme….

Hlina urobil chybu koalície sa uzatvárajú po volbách, nie pred volbami resp. PS a Spolu môžu lebo sú z jedného cesta , ale ideologickí protivníci si chránia svojich voličov….
Čo sa vlastne Chromík tomu nášmu čiapkárovi snažil povedať?

Keby sa Hlina správal hodnotovo tak ak by po volbách nastala situácia že by bez KDH nemohla vzniknúť žiadna vláda bez Smeru či Kotlebu tak by byvalý feťák Truban musel prísť za KDH a prijať ich požiadavky, zostalo by zachované status quo, lebo tak to funguje témy na ktorých sa nevieme dohodnúť odsunieme, tak funguje každá koalícia…Hlina sa hlboko zmýlil že progresívci pristúpia na takéto riešenie, tí to jednoducho predložia ( registrované partnerstvá) či s tým KDH bude súhlasiť alebo nie .Je zaujímavé že pre nich nových politikov je táto téma tak dôležitá že treba riskovať nezhody , už pre nich nebude dôležité nastaviť inú politiku keď v nej nebudú rp? Chromík správne konštatuje že Hlina tým že pripustil diskusiu a dohodu na registrovaných partnerstvách vypustil gina z fľaše a Hlina to rieši v novom vysvetlení , že keby to aj prešlo bude to po troch rokoch a za vtedy už nová koalícia urobí raj na zemi.
Hlina si neuvedomuje že keď pred volbami vyložil karty, ked bude možná vláda bez KDH tak sa na nich PS Spolu z vysoka ( kto pôjde do vlády s tým kto pripúšťa že vládu rozbije?)….jedine že by KDH prijalo judášove strieborné, ďalšia chyba ak Smer či ktokolvek kto bude chcieť povaliť vládu, tak predloží registrované partnerstvá aby krehkú koaliciu rozbil….tieto riziká mohol Hlina minimalizovať keby mal čiapku na hlave.
Hlina koalície sa uzatvárajú s tými s ktorými mám najväčí prienik v programe, koalície sa netvoria kto je mi sympatický a nie sú úspešné ani vtedy ked sa zahodia všetky zásady len preto aby sme porazili svojho protivníka všetkými prostriedkami. Víťazstvo síce chutí ,ale na ako dlho?
KDH má právo ísť do koalície s kýmkolvek teda aj s osobami s 5g bieleho dizajnu ,podvodníkom z Popradu , či vodičom z povolania a daňovým podvodníkom z Trnavy , polomafianom s najlepším háremom na Slovensku a so stranami ktoré financujú iní oligarchovia ako smerácki, to len aby som doplnil Hlinov výber o svätých koaliciach.

Todová nástroj maliara, alebo posadnutosť Ficom

14.01.2021

Medialna mafia napojená na americké tajné služby na robenie revolucii……to je medialna sebranka okolo denníka N . Možno sa niekedy dozvieme ako to bolo naozaj s vraždou novinára , komu to prospelo? Vláda Fica by predsa nikdy takú ritualnu vraždu nenariadila, ak by to bolo z vládnych kruhov, či im blízkych Kuciak, by zmizol bez stopy a slečna z východu by si žila s [...]

Smrad z Denníka N sa šíri ďalej. .. ..

02.01.2021

Na Slovensku každý súdny človek , ktorý používa rozum a neverí každému smradu čo vyjde z denníka N a im podobných novinárskych elít , musí vedieť že so smrťou generála Lučanského nie je všetko s kostolným poriadkom. Celé tri týždne nás krmili tým že zranenia Lučanského boli spôsobené pádom o postel (najnovšia verzia že sa potkol o papuču …) [...]

Ako si Kramara vymýšľa weby na index len aby sa spojil s liberálmi.

28.12.2020

Táto očkovacia mašinopropaganda zhltla aj našu KBS. Do popredia sa dostali liberálni kňazi ako Kramara , Letrich, a im podobní ktorí si uzurpovali právo súdiť niekoho s iným názorom. Len na zopakovanie Kramara určil za dezinformačné weby z náboženského prostredia Svetlo sveta, Aliancia za nedeľu, a Christianitas, zo svetského to bola Infovojna, Badatel , Zem a vek a ostatné [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 937265x
Priemerná čítanosť článkov: 8368x

Autor blogu

Kategórie