Založ si blog

Sme je pedofilné, Pravda je LGBTI

Neviem čo také dôležité sa stalo že Pravda tento víkend uverejnila tri články na podporu požiadaviek LGBTI komunity.
Všetky tri články útočia na tých ktorí prejavia iný názor na požiadavky tejto komunity, momentálne si to odniesli biskupi Katolíckej cirkvi, ktorí sú obviňovaní z podnecovania nenávisti. Dal som si tu námahu aby som vyjadrenia RKC naštudoval a nech hľadám tak hľadám podnecovanie k nenávisti nevidím, je to len jednoduché vyjadrenie názoru , ktorý sa nezhoduje s terajším liberalizmom .
Čítajte:
Arcibiskup Gądecki vyzval proti diskriminácii odporcov ideológie

Aj popri prázdninách, ktoré by mali byť časom odpočinku a reflexie nad krásou prírody stvorenej Bohom sa v krajine rozhoreli polemiky týkajúce sa „ideológie LGBT“ (gay, lesbických, bisexuálnych a transsexuálnych osôb). Má to nepochybne súvis s ofenzívou centier LGBT+ i s výrazným nárastom tzv. pochodov rovnosti, organizovaných v našej zemi, a tiež s plánom niektorých samospráv zaviesť po prázdninách do školských osnov nový prístup k sexuálnej výchove, v zhode s predpokladmi tejto ideológie.

Ľudia z prostredia tzv. sexuálnych menšín sú naši bratia a sestry, za ktorých dal Kristus svoj život a ktorých tiež chce priviesť k spáse. Úcta ku konkrétnym ľuďom však nemôže viesť k prijatiu ideológie, ktorá si kladie za cieľ uskutočnenie revolúcie v oblasti spoločenských zvykov a medziosobných vzťahov. „Táto revolúcia vo zvykoch a mravoch – zdôrazňuje pápež František – často máva „zástavou slobody“, ale v skutočnosti priniesla duchovnú i materiálnu devastáciu nespočetným ľudským bytostiam, zvlášť tým najviac zraniteľným“ (Vatikán, 17. 11. 2014).

Z tohto vychádza moja výzva miestnym samosprávam, aby neprijímali rozhodnutia, ktoré – pod rúškom čelenia diskriminácii – skrývali ideológie popierajúce prirodzenú rozdielnosť pohlaví a komplementárnosť mužov a žien. Vyzývam tiež poslancov, aby sa postavili na odpor ďalekosiahlym plánom z prostredia LGBT+, spočívajúcim v zmene poľského práva na zavedenie tzv. „homosexuálnych manželstiev“ a umožnenie im adopcie detí.

Vlna kritiky, ktorá zasiahla krakovského metropolitu, arcibiskupa a profesora, a tiež reakcie zamestnávateľov voči osobám, vyjadrujúcim svoj nesúhlas s ideológiou LGBT+, svedčí o svetonázorovom totalitarizme zakorenenom v určitých prostrediach, spočívajúcom v odsúvaní inak zmýšľajúcich ľudí mimo sféru slobody.

Vyzývam preto všetkých ľudí dobrej vôle uplatňovať zásadu nediskriminácie vo verejnej diskusii, nielen voči stúpencom spomenutej ideológie, ale priznať rovnaké práva na diskusiu aj jej odporcom.

Arcib. Stanisław Gądecki, poznaňský metropolita, predseda Konferencie biskupov Poľska


Varšava, 8. augusta 2019

vyhlásenie k téme arcibiskupa Zvolenského :

Mons. Stanislav Zvolenský v liste arcibiskupovi Gądeckiemu napísal, že len pred tromi desaťročiami sa krajiny strednej a východnej Európy nachádzali v područí komunistickej ideológie. “Sme preto citliví na akékoľvek pokusy umlčať názory na niektoré témy len preto, že sú z ideologických dôvodov považované za politicky nekorektné,” zdôraznil bratislavský arcibiskup a dodal, že dnes, viac než kedykoľvek predtým, “je dôležité hovoriť o človeku v celistvosti a zaoberať sa kresťanskou antropológiou”.

nevidím nič vo vyjadreniach predstaviteľov RKC tak zásadné aby Kuruc, Majerský a im podobní museli byť na poplach v prospech LGBTI komunity. Zato sme na námestiach neštrngali aby sa nám vnucovala LGBTI ideologia , či gender, či homo manželstvá a nesmeli sme sa ozvať.

Ako chce byť Matovič za každú cenu v parlamente. .. .

16.09.2019

Matovič vyrazil do posledného útoku proti tkzv mafii....Tí vzdelanejší však vedia že v podstate Matovič company je jedna veľká mafia riadená bossom , ktorý rozdeluje peniaze poslušným a viac »

V čom sa mýli V. Palko

30.08.2019

Na Postoji vyšiel článok V.Palka https://www.postoj.sk/46519/ani-s-trubanom-ani-s-ficom S Trubanom ani s Ficom ...iste je to záslužné, že kresťanskí demokrati , ktorí majú ešte rozum , srdce viac »

Progresívny kresťan Hlina útočí

12.08.2019

https://blog.postoj.sk/46084/30-dni Takto pán predseda KDH odpovedá na dva kritické blogy na jeho adresu. Od pána Chromíka je to vždy vecná kritika a to pravdepodobne Hlinu vytáča , Chromík nie viac »

materské, materská, rodičovský, príspevok, peniaze, rodina, deti

Pracujúcim sa zvýši rodičovský príspevok na 370 eur

18.09.2019 11:35

Ostatným rodičom, ktorí pracovali len krátkodobo alebo dočasne a nepoberali materské, stúpne na 270 eur.

beblavý, spolu

Beblavý žiada odchod Kováčika z Úradu špeciálnej prokuratúry

18.09.2019 11:23

Mimoparlamentná strana Spolu navrhuje tiež zmeny vo fungovaní ÚŠP, napr. pri voľbe špeciálneho prokurátora.

Igor Matovič

Kočner mal Matoviča lákať na informácie z prokuratúry

18.09.2019 11:10

Igor Matovič pre TV Pravda opísal, prečo sa stretol s Marianom Kočnerom. Vraj išlo machinácie na prokuratúre, kde bol spomínaný Sulík. Predtým Matovič hovoril, že témou bol aj pád vlády.

SR / Bratislava / hrad / vlajka /

Kvalita života na Slovensku? Na 35. mieste zo 149 štátov sveta

18.09.2019 10:35

Slovensko sa v kvalite života umiestnilo medzi 149 štátmi na 35. mieste. Česko je na 24. priečke, Poľsko na 33. mieste a Maďarsko je 39. v poradí.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 92514x
Priemerná čítanosť článkov: 2891x

Autor blogu

Kategórie