Založ si blog

30 dní pred voľbami prvá bomba medií

Keď som cez leto videl tlačovku A. Danka k Zsuzsovej bol som presvedčený , že s uvedenou osobou komunikoval pravdepodobne sa však s ňou nestretol a neviem ako to slušne nazvať telefonický eskort, laškovanie…..odpovedal aj vtedy že s ňou vedome nekomunikoval ( so žužou..ved on len tak s Ajuškou).
Media samozrejme tie prepisy hovorov mali už v lete, ale v scenári bolo dané že bomba vybuchne 30 dní pred volbami, aby to akosi nevyhorelo do volieb, toto ešte len bude štvanica , nie nejaká rigorozná práca. Do pár minút nastúpili medialne úderky s opozičnými politikmi a tá škodoradosť je tak obrovská, už sa SNS máva ako odíde do zabudnutia…..asi 30 min po informácii. Možno ani padanie preferencií pred voľbami nebude náhodné..( ja jednoducho ferovosti agentúr neverím…) dostali úlohu spochybniť SNS 5% to bolo ako delostrelecká predpríprava a potom frontálny útok.

Názorný príklad myšlienkových pochodov opozičných novinárov vyberiem tých solídnejších Daniška /postoy/
názov Andrej Danko nám máva na rozlúčku.https://www.postoj.sk/51070/andrej-danko-nam-mava-na-rozlucku

Po Slotovi a Dankovi nastal čas zakázať používať názov SNS.
Autor jasne síce nevedomky vysvetluje ciel prečo prišlo k tak frontálnemu útoku proti SNS. Je to strana ktorá keby sa dostala do parlamentu by mohla zablokovať vládu tkzv demokratickej opozície teda spojeniu KDH s liberálmi čo teda konzervatívcom typu Danišku a Hanusa rozhodne nevadí…

alebo Hanus tam tá radosť priam prekypuje…hoci píše
Je v tom veľký kus nespravodlivosti. O Dankovi nie je známe, že by si s Kočnerom robili vzájomné službičky (ako Martin Glváč), ani to, že by sa na rozdiel od zástupu iných politikov s Kočnerom vôbec niekedy stretol. Rovnako platí, že za systém, ktorý stvoril Kočnera napojeného na súdy, prokuratúru a políciu, niesli stonásobnú väčšiu zodpovednosť iní politici, napríklad celá elita Smeru.

Ak sa Danko nedostane do parlamentu akurát pre Kočnera a Zsuzsovú, nebude to celkom spravodlivé. Ale za Dankovou SNS nám z dobrých dôvodov nebude ľúto rovnako, ako sme neľutovali koniec éry Jána Slotu.

Danko nebol svetový politik, sem tam breptol, jeho slová nestačili vlastným myšlienkam, ale kto chcel vidieť tak videl ako sa na neho media vrhli hned ako nastúpil do vlády Smeru. Dovtedy mal pokoj. Ani jeho slávna rigorozná práca nebola takým prehreškom ako sa to snažili dennodenne nasmerovať media. V tej dobe to tak urobila drvivá väčšina študentov nehovoriac o tom ako do právnej terminologie vložíte vlastný výskum….o neúprimnosti medií svedčí fakt , že okamžite sa záhadne stiahli rigorózne práce či bakalárske práce napr. Kisko – Vajdu o tavení železa a iných opozičných politikov. Skrat bol určite s kapitánom absolutne nezvládnuté bozkávanie výložiek, to sa nemuseli media ani veľmi snažiť…..
Ak by sme ho mali hodnotiť Danko sa učil a bol len priemerný žiak…ale vždy bol ako predseda parlamentu lepší ako Sulík. Nezabudajme že aj v tomto parlamente bol Matovič a nedať sa vyprovokovať od tohto človeka je umenie.
Čo také hrozné urobili ministri za SNS.? Ak sa dennodenne hľadajú a prezentujú len kauzy, kauzičky, polopravdy a klamstvá , nezainteresovaný človek musí mať pocit že len kradli.
V skutočnosti však ministerstvá boli riadené profesionálne s kauzami ktoré sa nedajú porovnať s megakauzami Mikloša .
Po dlhom čase na ministerstve školstva zasadla osoba kompetentná , mne stačila len jedna debata s Remišovou o školstve ako sa na ňu nádejná opozičná ministerka Remišová tešila, ale Lubyová ju jednoducho sfúkla.
Minister Gajdoš bol profesionál sto krát zdatnejší ako Galko. To že sa nakúpili stíhačky? a opozicia znemožnila dalšie tendre len preto že sa tam chcelo pomôcť domácim firmám, čo taký lobisti ako Nagy ťažko niesli? Ešte k stíhačkám, neverte tomu že bez nich by bolo lepšie, museli by sme platiť za ochranu vzdušného priestoru iným štátom, naši piloti by už neboli, pilotom sa človek nestane za jeden mesiac, nie sú lietadlá – nie sú piloti nie je dobre aby tento národ stratil schopnosť vycvičiť si vlastných pilotov, stratil zručnosť pri opravách a servise leteckého personálu, nehovoriac o strate zamestnania pre stovky ľudí- ano toto všetko stojí za ušetrenými peniazmi za stíhačky , naozaj ušetrenými?
Ministerka Matečná opäť profesionálka , dokázala na rozdiel od svojich predchodcov začať nové procesy v pozemkových úpravách,pri potravinovej bezpečnosti, dvojakej kvalite a jednoducho to že sa diali na pozemkovom fonde aj nekalé veci….a za ktorého ministra nie?
Nezdá sa mi že by to bola katastrofa aby sa Hanus s Daniškom vytešovali ako bude dobre bez SNS. Holt konzervatívcom z Postoya jednoducho chýba vláda s progresívnou hnilobou.

Facebook zablokoval Kulturblog. .. .

26.02.2020

Čo myslíte kto volal do Ameriky...Šimečka , alebo iný sorosovec....Alebo si niekto myslí že v Amerike sledujú Kulturblog? Že vraj šíri hoaxy.... Nuž keď tak človek číta Sme a podobné vagabundbutiny viac »

Solteszova sviňa v prezidentskom paláci.

23.02.2020

V predvolebnom čase sa často na poslednú chvíľu vyťahujú podpásovky a preto som si nejako zaumienil že ich v tomto čase treba brať s rezervou. To však neznamená že ak niečo podstatné vyjde viac »

Ako sa Vašečka strápnil. .. prednejší liberálni extremisti ako kresťanské postoje.

20.02.2020

Vašečka čo by poslanec OLANO ktorý sa pasuje za pravého kresťana podporil nepodporenie schôdze kde sa definitívne mohlo rozhodnúť o ID. Partia okolo extremistických ľavičiarov sa rozhodla viac »

Kúty / Voľby 2020 /

V Kútoch odhadujú rekordnú volebnú účasť

29.02.2020 11:35

Vysoké percento voličov pritom nie je obyvateľmi Kútov. Najmä mladí ľudia prišli voliť zo susednej Českej republiky vlakom.

ženy, kolegyne, skupina, vysvetľovanie

Pred 100 rokmi získali československé ženy volebné právo

29.02.2020 11:34

Nová republika sa prihlásila k rovnosti pre všetkých občanov, povedala šéfka Inštitútu pre výskum práce a rodiny.

lavína, sneh, hory, Rakúsko, kopce, zima, Alpy, Tyrolsko

Lavínová hrozba v Tatrách a Malej Fatre stúpla na tretí stupeň

29.02.2020 11:20

Vo Veľkej Fatre trvá vzhľadom na nižší úhrn nového snehu mierna lavínová hrozba.

Afganistan / Taliban /

Delegácia Talibanu pricestovala na podpis dohody s USA

29.02.2020 10:44

Dohoda by mala viesť k dialógu medzi vládou v Kábule a Talibanom.

dominik6000

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 337996x
Priemerná čítanosť článkov: 4507x

Autor blogu

Kategórie